Donanim 15 EYLÜL 2008 / 07:26

Mio Moov 200 ile kaybolmaktan korkmayın

GPS ürünlerinin tanıdık ismi Mio, yeni ürünü Moov 200’in geliştirilmiş haritasıyla kaybolmaktan korkanlara yeni bir alternatif sunuyor.

GPS ürünlerinin tanıdık ismi Mio, yeni ürünü Moov 200’in geliştirilmiş haritasıyla kaybolmaktan korkanlara yeni bir alternatif sunuyor.


Mio Moov 200’ün 3,5 inç (8,8 cm) genişliğindeki dokunmatik ekranı canlı ve net bir görüntüye sahip. Ürün Türkçe sesli yönlendirme özelliği sayesinde ilk defa navigasyon cihazı kullananların bile gidecekleri yeri kolaylıkla bulmalarına yardımcı oluyor. Kutusundan çıkarıldığı anda kullanıma hazır olan Moov 200, yol üzerindeki en yakın benzin istasyonlarını, restoranları ve benzeri konaklama noktalarını simgelerle işaretleyerek uzun yolculuklarda kullanıcısına rehberlik ediyor. Aracın ön camına monte edilebilen ve araç içinde şarj edilebilen Moov 200, derli toplu tasarımı ve hafifliği sayesinde cepte veya çantada da taşınabiliyor. Moov 200, Türkiye dahil olmak üzere Polonya, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Slovakya, Hırvatistan, Slovenya, Yunanistan, Romanya, Bulgaristan, Bosna, Karadağ, Sırbistan olmak üzere 13 ülkenin yol haritalarına sahip.


www.albim.com

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun