Donanim 10 ŞUBAT 2010 / 09:42

Microsoft'tan sevgililere sürpriz hediyeler

Internet Explorer 8, Sevgililer Günü yaklaşırken herkesi sürprizlerle şaşırtacak.

Internet Explorer 8, Sevgililer Günü yaklaşırken herkesi sürprizlerle şaşırtacak.


Yüksek güvenliği ve performansıyla kullanıcıya web dünyasının kapılarını açan Internet Explorer 8, Sevgililer Günü'ne büyük sürprizlerle hazırlanıyor. Microsoft Türkiye'nin 8-14 Şubat 2010 tarihleri arasında tam 7 gün sürecek olan Sevgililer Günü Özel Kampanyası, sevdiğine hediye almak isteyenler için zengin seçenekleri ile cazip fırsatlar sunuyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcıların IE8 web tarayıcılarına Sevgililer Günü Özel Araç Çubuğu'nu yüklemeleri yeterli. Araç çubuğunu yükleyen kullanıcılar arasında gün içinde en çok site ziyaret edenler arasında yapılan sıralamaya göre yedinci (7.), on dördüncü (14.) ve dört yüz kırk dördüncü (444.) olan üç kişi hediyeleri almaya hak kazanacak.

Kampanya kapsamındaki hediyeler ise son derece cazip: Windows 7 yüklü bir netbook, Windows 7 Ultimate işletim sistemi ve Flight Simulator PC Oyunu, bu kampanya süresince şanslı talihlilerine kavuşmayı bekliyor.

Internet Explorer 8 Sevgililer Günü Özel Araç Çubuğu'nu indirmek için tıklayınız tıklayınız.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun