Donanim 22 KASIM 2010 / 13:08

Mickey Mouse Nintendo'da karşımıza çıkıyor

Disney'in efsane karakteri Mickey Mouse'un oyunu 26 Kasım'da karşımıza çıkıyor.

Disney'in efsane karakteri Mickey Mouse'un oyunu 26 Kasım'da karşımıza çıkıyor.


Disney'in en önemli karakteri olan Mickey Mouse, yeni oyunu ‘Disney Epic Mickey' ile karşımıza çıkıyor. Nintendo Wii konsoluna özel olarak hazırlanan oyunda Disney hikayelerinde alışık olduğumuz kurgu ve temalar göze çarpıyor.

Oyunda, Disney'in unutulmuş karakter ve temalarından oluşan alternatif dünya Wasteland'e gidiliyor. Oyuncuların kontrolündeki Mickey, elindeki sihirli fırça sayesinde bulunduğu yeri boyayabiliyor. Böylece Mickey'nin yani oyuncunun dönüştürebildiği bir dünyada yolculuk devam ediyor.

Disney Epic Mickey, sadece Nintendo Wii konsoluna uygun olarak 26 Kasım'da satışa sunulacak. Oyun, Disney'in yarattığı karakterleri ve dünyayı sevenler için değişik bir alternatif oluşturabilir.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun