Donanim 07 TEMMUZ 2009 / 11:03

Micheal Jackson'ın cenaze töreni nereden izlenebilir?

Cenaze töreni için internetten online bilet çekilişine 1.6 milyon kişi katıldı ve 8,750 hayranı bir bilgisayar tarafından rastgele seçildi.

Cenaze töreni için internetten online bilet çekilişine 1.6 milyon kişi katıldı ve 8,750 hayranı bir bilgisayar tarafından rastgele seçildi.


Dünyanın en kalabalık cenaze töreni olması beklenen günde Los Angeles Bölge yetkilileri bileti olmayanların Staples Center'a gelmemelerini söyledi. Los Angeles Polisi çevredeki güvenlik önlemlerini arttırdı. Sadece bileti olanların alınacağı törene biletsiz gelenler belli bir mesafesinin ötesinde mekana yaklaşamayacak.


Cenazenin aynı zamanda bir yıldızlar geçidine dönüşmesi muhtemel. Stevie Wonder, Mariah Carey, Lionel Ritchie ve Smokey Robinson'un, web tarihindeki en büyük olay olması beklenen bu törende şarkı sölemesi bekleniyor.


Los Angeles'ta 10.00'da gerçekleşecek cenaze töreni Türkiye saati ile 20.00'da başlayacak. Pop Kralı'nın vedası CBSNews.com, http://edition.cnn.com/ , ABCNews.com haber sitelerinde canlı yayınla izleyicilere ulaştırılacak. Video ve sosyal network ağlarından Hulu, Fox haberlerinden görüntüleri aktaracak. MySpace; AEG tarafından sağlanan yayın akışı ile görüntülere erişecek. Facebook, TV kanalları ile yaptığı anlaşma sayesinde üyelerine CNN Live'e erişim sunacak. Türkiye'de NumberOne TV, Micheal Jackson'ın cenaze törenini canlı sunacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun