Donanim 11 EYLÜL 2008 / 08:35

Michael Moore'un yeni belgeseli önce internette

ABD Başkanı George W. Bush'un başbelası yönetmen Michael Moore, yeni belgeselini 3 hafta boyunca internetten ücretsiz dağıtacak.

ABD Başkanı George W. Bush'un başbelası yönetmen Michael Moore, yeni belgeselini 3 hafta boyunca internetten ücretsiz dağıtacak.


Yaptığı belgeseller ve amansız muhalefetiyle ABD Başkanı George W. Bush'a adeta kan kusturan yönetmen Michael Moore, yeni belgeselini 3 hafta boyunca internetten ücretsiz dağıtıyor. İsmi "Slacker Uprising" olan yeni belgeselin tümü internetten ücretsiz olarak izlenebilecek. Moore'un ayrıca filmi sinemada gösterime sokmayıp sadece DVD olarak satmayı planladığı belirtiliyor. Yönetmenin, 2004 başkanlık seçimleri öncesi 62 eyaleti gezip gençleri oy vermeye teşvik etme çabalarını aktaran "Slacker Uprising" isimli belgeselinin galası da sadece internetten yapılacak. Belgesel, 23 Eylül'den itibaren üç hafta boyunca BlipTV üzerinden indirilebilecek. Film 7 Ekim'den itibaren Amazon.com üzerinden DVD formatında da satışa sunulacak.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun