Donanim 22 ARALIK 2009 / 08:09

Messenger Buddy'yi bulan kazanıyor

İnteraktif pazarlama ajansı adinteractive'in Windows Live Messenger için projelendirdiği Messenger Buddy Fotoğraf Albümü kampanyası yayına girdi.

İnteraktif pazarlama ajansı adinteractive'in Windows Live Messenger için projelendirdiği Messenger Buddy Fotoğraf Albümü kampanyası yayına girdi.


Messenger Buddy'nin fotoğraf albümündeki fotoğraflardan birinin kayıp olduğu kampanyada kullanıcılar, Messenger hesaplarıyla giriş yapıp bu fotoğrafı arıyorlar ve albüme yerleştiriyorlar. Listelerindeki arkadaşlarına önererek katılımlarını tamamladıkları bu eğlenceli oyunda, fotoğrafı bulanlar 150 adet Buddy Memory Stick veya 75 adet çift kişilik AFM sinema bileti kazanma şansı yakalıyor. Ayrıca her gün çekilişle belirlenecek 30 kişi Bilyoner.com'dan çeyrek Milli Piyango bileti kazanma şansı elde edecek. Kampanya sonunda toplamda 480 adet çeyrek Milli Piyango bileti sahiplerini bulacak.

Messenger'ın 10. yaşına özel kampanyaların, Messenger hakkında ayrıntılı bilgilerin ve eğlenceli içeriklerin yer aldığı www.messenger10yasinda.com sitesinde adinteractive, Messenger Buddy Fotoğraf Albümü kampanyası ile eğlenceli bir çalışmaya daha imza attı. "Buddy doğdu", "Buddy okulda", "İlk aşk" ve "Buddy mezun oldu" fotoğraflarının yanında kayıp fotoğrafın da bulunması gerekiyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun