Donanim 18 MART 2009 / 10:08

Meridian'ın dev dokunmatik ekranlı arabirimi

Oldukça gelişmiş dijital hoparlörleri 43 cm dokunmatik dev ekranla birleştiren yeni arabirim iddialı geliyor.

Oldukça gelişmiş dijital hoparlörleri 43 cm dokunmatik dev ekranla birleştiren yeni arabirim iddialı geliyor.


Müzik servis sağlayıcısı Soolos’u satın aldıktan bir kaç ay sonra Meridian, birleşmiş sistemler için dokunmatik ekranlı arabirim üretimine başladı. Şirket, dokunmatik ekranlı arabirimi Control 10’u piyasaya sundu.


Sistemleri birbirine bağlayan arabirim rahat entegrasyon sağlanması için Soolos’un dijital ses sunucularını Meridian’ın özel SpeakerLink/ Comms Connectivity özelliği ile birleştiriyor. İncelemeniz ve içinden seçim yapmanız için size 43 cm dokunmatik ekranından renkli albüm kapakları sunuyor. Meridian’ın dijital hoparlörleri, kontrolcüler ve müzik sistemleri, Sooloos’un slot yükleyici CD sürücüsündeki yüksek çözünürlüklü dijital dosyalarınızıdinlemenizi sağlıyor. Ayrıca ev kontrol sistemlerine entegresyon için RS-232 bulunuyor. Control 10 touchscreen 5000 dolardan satışa sunuluyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun