Donanim 05 EYLÜL 2008 / 11:27

Medyada internet hareketliliği

Sabah bugün internette yeni yüzüyle okuyucularının karşısına çıkarken, Cumhuriyet de 8 Eylül'de yeni haber portalını hayata geçiriyor.

Sabah bugün internette yeni yüzüyle okuyucularının karşısına çıkarken, Cumhuriyet de 8 Eylül'de yeni haber portalını hayata geçiriyor.

Basın dünyasında son dönemde gazeteler internet sayfalarını yenileme yoluna gidiyorlar. Birkaç ay önce Radikal, Birgün gibi gazeteler internet sayfalarını yeni bir yüze kavuşturmuştu. Son olarak ise Sabah gazetesi internet sayfasını yeniledi. Sitedeki e-gazete bölümüyle artık her gazete sayfası tek tek görüntülenebiliyor. Sitenin en alt bölümünde yer alan ve çeşitli konu başlıklarının yer aldığı bölümün tasarımının ise Radikal sitesinin en alt kısmında yer alan bölümle benzerliği dikkat çekiyor. Bir başka dikkat çeken nokta sitenin eskiye göre daha da hızlandığı. Cumhuriyet Gazetesi de bugünkü sayısında yeni bir haber portalini hayata geçireceğini duyurdu. Portal 8 Eylül'de açılacak. Diğer yandan da gazetenin çevrimiçi abonelik sistemi devam edecek. Gazete Türk basınında sayfasını çevrimiçi abonelik sistemiyle okuyucusuna ulaştıran tek gazeteydi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun