Donanim 27 EKİM 2009 / 13:57

Maximiles'tan iPhone uyumlu evrensel tercüman

Türkiye İş Bankası, uçuş kartı Maximiles ile iPhone kullanıcıları için hayatı kolaylaştıran bir yeniliğe daha imza attı.

Türkiye İş Bankası, uçuş kartı Maximiles ile iPhone kullanıcıları için hayatı kolaylaştıran bir yeniliğe daha imza attı.


İş Bankası'nın uçuş kartı Maximiles, Apple iPhone telefonları üzerinde yeni bir uygulama başlattı. Yeni uygulamaya göre; Maximiles uçuş kartı alanlara hediye edilen, dünyanın herhangi bir yerinde yaşayan insanlarla resimli olarak anlaşmaya olanak sağlayan ‘Maximiles Picture Talk' kitapçığındaki görseller, artık iPhone aracılığıyla da kullanılabilecek.

Uygulamaya ek olarak kullanıcılar, anlamını bilmedikleri bir kelimeyi bulmak veya anlatamadıkları bir olaya tercüman olması için Türkçe, İngilizce, Almanca, İtalyanca, İspanyolca ve Fransızca dilinde kelime girişi yapabilecek ve o kelime ile örtüşen görseli telefonlarında görüntüleyebilecek.

Maximiles sahibi olmayan seyahat severler, Maximiles'ın ayrıcalıklı dünyasından faydalanmak için MAXIMILES boşluk TC Kimlik Numarasını yazarak 4402'ye yollayıp başvuruda bulunabilirler.

 

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun