Donanim 30 MART 2010 / 12:42

Manga, Sony ile hayranlarıyla buluşuyor

Eurovision 2010'da ülkemizi temsil eden Manga, hazırlık sürecini Sony ürünleriyle hayranlarına ulaştırıyor.

Eurovision 2010'da ülkemizi temsil eden Manga, hazırlık sürecini Sony ürünleriyle hayranlarına ulaştırıyor.


Sony, Oslo'da gerçekleştirilecek olan Eurovision şarkı yarışmasına katılan Manga'nın teknoloji sponsoru oldu. Sony, VAIO kişisel bilgisayarlar, Cyber-shot, Bloggie ve Alpha kameralar, Walkman'ler, PS3 oyun konsolları ile gruba destek verecek.

Manga, Eurovision 2010 hazırlık sürecini video ve fotoğraflarla kaydedip, sosyal paylaşım siteleri üzerinden hayranlarıyla paylaşıyor. Örneğin Facebook'taki 300 binin üzerinde Manga hayranı, grubun Sony Bloggie ve Cyber-shot ile kaydettiği fotoğraf ve videoları takip edebiliyor.

Sony Eurasia A.Ş. Genel Müdürü Mohsen Noohi Manga'yı desteklemekten büyük mutluluk duyduklarını dile getirdi. "Manga, dünya standartlarında müzik yapan bir grup ve bu grubun Türkiye'den çıkması ayrı bir sevinç kaynağı. Eurovision'da da Türkiye'yi bu sayede başarıyla temsil edeceklerini düşünüyoruz. Eurovision Türkiye'nin dünyaya açılan bir penceresi ve bu platformda Sony olarak Manga'ya destek vermekten gurur duyuyoruz" diyen Noohi, müzik piyasasındaki tecrübelerine dayanarak Manga'nın finalde kazanma şansının yüksek olduğuna inandığını belirtti.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun