Donanim 02 EKİM 2009 / 07:54

Mamiya'dan iki yeni D-SLR serisi

Mamiya iki yeni D-SLR serisinin yanında, dijital, kapaklı objektif mercekleri serisini tanıttı. Bu yeni seri Mamiya kameralarının profesyonel makine mirasına katkıda bulunuyor.

Mamiya iki yeni D-SLR serisinin yanında, dijital, kapaklı objektif mercekleri serisini tanıttı. Bu yeni seri Mamiya kameralarının profesyonel makine mirasına katkıda bulunuyor.


Fotoğrafçılığın Rolls Royce'u sayabileceğimiz Mamiya yeni D-SLR modellerini duyurdu.

Yeni Mamiya DM56 ve DM33 modelleriyle fotoğrafçılar, Mamiya'nın yine yeni duyurduğu üç yaprak kapaklı dijital objektifi sayesinde hızı saniyede 1/1600'e çıkan yüksek kayıt avantajını yakalıyor.

Diğer çekim durumlarında ise fotoğrafçılar Mamiya'nın yeni 645AF objektif serisinden, kameraların obstüratörleriyle tam uyumlu 28 mm'den 300 mm APO'ya sıralanan çekim modu seçme şansına sahip oluyorlar. Yüzde 30 daha hızlı otofokusla DM56 ve DM33 serisi yeni profesyonel D-SLR standardını da sunuyor.

Yeni Mamiya DM28 ve DM22 ise 16 bit kanal görüntü kalitesiyle profesyonel fotoğrafçılar için oldukça bir deneyim yaşatıyor.

DM22 ve DM28, Leaf Capture ya da Capture One yazılımlarından birinin yeni versiyonlarını işleyen RAW dosya biçiminde çekim yapıyor. Böylece bu özellik fotoğrafçıların işakışı seçimlerine izin vermiş oluyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun