Donanim 29 MAYIS 2009 / 10:35

Magic Form'un websitesi yayında

57 yıldır iç giyim sektöründe faaliyet gösteren Magic Form, yeni web sitesi www.magicform.com'u yayına açtı.

57 yıldır iç giyim sektöründe faaliyet gösteren Magic Form, yeni web sitesi www.magicform.com'u yayına açtı.


Magic Form'un bu sezon için hazırladığı günlük kullanıma yönelik Daily Basic Line ve Basic Line, Elegance Line, gelinlere yönelik olarak hazırlanan White Line ve tüm bu koleksiyonlarla uyumlu Aksesuarlar, hemen açılış sayfasında göze çarpıyor. Bu modellere "Kataloglar" bölümünden de ulaşılabiliyor.


Ayrıca, "Haber ve Duyurular" kısmındaki haberler sürekli yenileniyor. Böylece, Magic Form siteyi ziyaret edenlerle gündemini paylaşabiliyor. "Hikayemiz" bölümünde ise, nereden nereye gelindiği hem duygusal yönüyle hem de verilerle anlatılıyor.Magic Form 200'ü aşkın satış noktasıyla Türkiye'de faaliyet gösteriyor. Web sitesinde, "Satış Noktaları" bölümünde tüm satış noktalarına da yer verilmiş. Tüm koleksiyonlar en güncel hali ile www.magicform.com 'da.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun