Donanim 18 NİSAN 2012 / 16:41

Logitech yeni koruyucu iPad klavyesini tanıttı

Logitech, yeni iPad ve iPad2 için tasarladığı Logitech Ultrathin Keyboard Cover ile kullanıcılara stil ve sağlamlığı bir arada sunmayı vadediyor.

Cihaz sahip olduğu ince tasarımı ve alüminyum kapağı ile iPad için koruma sunarken, kullanıcılara Bluetooth üzerinden eşleşebilen dahili klavye özelliği de sunuyor. Koruyucu klavye, manyetik tutucusuyla iPad’e tutturulabildiği gibi cihazla birlikte gelen dahili ayakla e-posta yazarken veya film izlerken, iPad’in en uygun açıda olmasını sağlıyor. Günde 2 saat kullanım baz alınarak yapılan testlere göre altı aylık pil ömrü sunan klavye, kullanıcılarına hızlı açma-kapama özelliğini de sunuyor.

Konuyla ilgili konuşan Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız Küçükkoyuncu, yeni iPad ve iPad2 uygulamalarının, kullanıcılara fotoğraf ve filmleri düzenlerken, müzik yaparken ya da yazı yazarken daha fazla kontrol ve yaratıcılık sunduğunu ifade etti. Küçükkoyuncu, bu doğrultuda üretilen koruyucu klavyenin kullanıcıların bu ihtiyaçlarını karşılayacağına inandığını söyledi.

Logitech Ultrathin Keyboard Cover, Mayıs ayı içerisinde 165 dolar fiyatla kullanıcılara sunulacak.