Donanim 18 NİSAN 2012 / 16:41

Logitech yeni koruyucu iPad klavyesini tanıttı

Logitech, yeni iPad ve iPad2 için tasarladığı Logitech Ultrathin Keyboard Cover ile kullanıcılara stil ve sağlamlığı bir arada sunmayı vadediyor.

Cihaz sahip olduğu ince tasarımı ve alüminyum kapağı ile iPad için koruma sunarken, kullanıcılara Bluetooth üzerinden eşleşebilen dahili klavye özelliği de sunuyor. Koruyucu klavye, manyetik tutucusuyla iPad’e tutturulabildiği gibi cihazla birlikte gelen dahili ayakla e-posta yazarken veya film izlerken, iPad’in en uygun açıda olmasını sağlıyor. Günde 2 saat kullanım baz alınarak yapılan testlere göre altı aylık pil ömrü sunan klavye, kullanıcılarına hızlı açma-kapama özelliğini de sunuyor.

Konuyla ilgili konuşan Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız Küçükkoyuncu, yeni iPad ve iPad2 uygulamalarının, kullanıcılara fotoğraf ve filmleri düzenlerken, müzik yaparken ya da yazı yazarken daha fazla kontrol ve yaratıcılık sunduğunu ifade etti. Küçükkoyuncu, bu doğrultuda üretilen koruyucu klavyenin kullanıcıların bu ihtiyaçlarını karşılayacağına inandığını söyledi.

Logitech Ultrathin Keyboard Cover, Mayıs ayı içerisinde 165 dolar fiyatla kullanıcılara sunulacak.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun