Donanım 26 MART 2013 / 15:17

Logitech yeni ekran koruyucularını tanıttı

Logitech, kullanıcılarının kişisel tarzını yansıtan, hem tablet, hem dokunmatik ekranı korumak için tasarladığı Keyboard Folio ve Keyboard Folio mini ile tablet aksesuarları serisini genişletti. Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız Küçükkoyuncu konuyu şu şekilde değerlendirdi:
“Yeni Logitech Keyboard Folio, Logitech Ultrathin Keyboard Cover’ın sunduğu ödüllü yazma deneyimini, ekstra bir koruma katmanı ile birleştiriyor. Tasarımı bir adım öteye taşıyarak, kullanıcıların istedikleri ve ihtiyaç duydukları fonksiyonel koruma için yüksek kaliteli materyalleri Logitech’in klavye konusundaki uzmanlığı ve deneyimiyle birleştirdik.”

 

Bluetooth ile iPad’e bağlanan  Keyboard Folio, ekran tuşlarıyla yazmanın zorluğunu ortadan kaldırıyor, fonksiyonel kısayolları ve geleneksel tam boyutlu tuşları ise kullanım kolaylığı sunuyor.

Tabletin hasar riskini en aza indiren, estetik ve kullanım kolaylığını bir araya getiren cihaz, kullanıcıların kişisel stilini de yansıtabilmeleri için sofistike malzemeleri endüstriyel tasarımla buluşturuyor. Manyetik kilitler, tabletinizi taşırken oluşabilecek hasar riskini en aza indiyor. İki farklı açıda kullanım imkanı sunan stand özelliği, iPad ve iPad mini’nizin en uygun açıda durmasını sağlıyor.

Nisan 2013’te Avrupa’da satışa çıkması planlananKeyboard Folio’nin tavsiye edilen perakende satış fiyatının 99 avro olması beklenirken, Mayıs 2013’te Avrupa’da satışa sunulması planlanan Keyboard Folio mini’nin ise tavsiye edilen perakende satış fiyatının 79 avro olması bekleniyor.
ETİKETLER : Keyboard Folio logitech