Donanim 29 AĞUSTOS 2012 / 16:34

Logitech UE ürün ailesini genişletti

Logitech, UE ailesini "Logitech UE Mobile Boombox" ve "Logitech UE Boombox"le genişleterek, müzik severlere istedikleri yer ve zamanda kablosuz müzik dinleme imkanı sunuyor. 

Logitech’in verimli kesintisiz bağlantı teknolojisini ve Ultimate Ears’in ses kalitesinin birleştiği yeni Logitech UE Serisi ürünleri, kullanıcılarına en üst seviyede müzik dinlemeyi vadediyor.

LOGITECH UE BOOMBOX

Logitech UE ailesinin yeni üyesi Logitech UE Boombox ile kullanıcılar akıllı telefon veya tabletlerini kullanarak 15 metre uzaklığa kadar müzik dinleyip kontrol edebiliyorlar. Kullanıcılar, sekiz adet Bluetooth özelliğine sahip cihazla eşleşebilen hoparlöre, aynı anda 3 ayrı hoparlör bağlayabilecekleri gibi, cihazlardaki şarkı listeleri arasında geçiş yapabilecekler. Sekiz özel ayarlı sürücüye sahip olan cihaz, kullanıcılara geliştirilmiş bas özelliği sayesinde gerçeğe en yakın ses dinleme imkanı tanıyor.LOGITECH UE MOBILE BOOMBOX

UE ailesinin bir diğer yeni üyesi olan taşınabilir hoparlör "Logitech UE Mobile Boombox", iki mobil cihaza aynı anda bağlanabilme özelliği sayesinde kullanıcılara en sık kullandıkları iki cihazı bir arada kullanabilme olanağı sunuyor. 10 saate kadar müzik dinleme imkanı tanıyan hoparlör, ses veya görüntülü aramalar için hoparlör olarak kullanıldığında ise, 20 saate yakın kullanıma izin veriyor.

Konuyla ilgili konuşan Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız, günümüzde müzik tutkunlarının tabletleriyle ya da akıllı telefonlarıyla gittikleri her yere müziklerini de yanlarında taşıdıklarını belirtti. Yıldız, yeni ürünlerle birlikte, kullanıcılara bu konuda kolaylık sağlamayı vadettiklerinin altını çizdi.

Her iki ürünün de Eylül ayında Avrupa'da satışa sunulması beklenirken, Logitech UE Mobile Boombox’ın 99 euro, Logitech UE Boombox’ın ise 250 euro fiyat etiketiyle kullanıcılarla buluşması bekleniyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun