Donanim 05 MART 2012 / 12:48

Logitech'ten tabletler için Türkçe klavye

Tabletler için Türkçe klavye çıktı

Logitech, iPad ve Android temelli tabletler için tasarladığı yeni aksesuar koleksiyonunda yer alan Logitech Tablet Klavye ve Logitech Koruyucu Klavye’nin Türkçe versiyonunu piyasaya sundu. 

Geleneksel klavye ve dizüstü klavyeyi harmanlayarak bir araya getiren Logitech Tablet Klavye, hafif tasarımı ve kolay kurulumuyla dikkat çekiyor. Bluetooth aracılığıyla iPad’e bağlanabilen klavye, kullanım esnasında standa dönüşüyor. Bunun yanı sıra kucakta ya da cihazdan 10 metre uzaklıkta kullanım imkanı tanıyor. Cihaz, 78 dolar satış fiyatıyla kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Logitech'ten iPad2 için yol arkadaşı: Logitech Koruyucu KlavyeAlüminyum kapağı ve yüksek yoğunluktaki dolgu malzemesiyle iPad2’nin etrafını sararak ekranı ve kenarları kaplayan Logitech Koruyucu Klavye, kullanıcılarına bluetooth bağlantı imkanı sunuyor. Klavyenin arkasındaki boşluk dahili ayak vazifesi görerek yatay ve dikey kullanıma olanak sağlıyor. Cihaz 103 dolarlık satış fiyatıyla kullanıcıların beğenisine sunuldu.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun