Donanim 13 NİSAN 2010 / 08:21

Logitech S315i ile ritme ayak uydurun

Logitech'in şarj edilebilir hoparlörü S315i ile müziğiniz artık istediğiniz her an sizinle.

Logitech'in şarj edilebilir hoparlörü S315i ile müziğiniz artık istediğiniz her an sizinle.


iPod ile her yerde müzik dinlemek, sevdiği müzikleri arkadaşlarıyla kolayca paylaşmak isteyenlere Logitech'ten müjde geldi. 20 saat kesintisiz pil ömrüne sahip Logitech S315i hoparlör, taşınabilir özelliği sayesinde evinizinde hatta yolda bile müzik dinleme imkanı sunuyor. Ayrıca diğer iPod hoparlörlerinin aksine Logitech S315i'yi şarj ederken de müzik dinlemenin keyfini çıkarabiliyorsunuz.

Logitech S315i'in özel sürücüleri sayesinde en sevdiğiniz şarkıların hiçbir ritmini kaçırmıyorsunuz. İnce tasarımıyla dikkat çeken Logitech S315i, metal ızgaralarıyla valizinizde, sırt çantanızda veya arabanızda oluşabilecek sarsıntılara karşı da dayanıklı duruyor.

Logitech S315i, iPhone ve herhangi bir iPod modeli ile Apple Evrensel Dock Bağlayıcısı kullanarak çalışıyor. Ürünün satış fiyatı KDV hariç 159 dolar olarak belirlendi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun