Donanim 02 KASIM 2010 / 14:34

Logitech müziği seyahate çıkarıyor

Şarj edilebilir iPod hoparlörüyle sekiz saat kesintisiz müzik dinlenebiliyor.

Şarj edilebilir iPod hoparlörüyle sekiz saat kesintisiz müzik dinlenebiliyor.


Logitech, taşınabilir iPod ve iPhone hoparlörü S715i modelini piyasaya sundu. Taşınabilir hoparlör, dinlenilen müziğin her yere götürülmesini sağlarken arkadaşlarla da paylaşılabiliyor.

Logitech'ten gelen bilgiye göre, S715i, dört adet sürücüye sahip iPod'ların aksine, sekiz sürücü ve şarj edilebilir nickel-metal hidrit (NiMH) pil sağlıyor. Bu sayede pil ömrü sekiz saate kadar uzuyor.

Zengin bir orta dağılım aralığı için iki adet üç inç (7.62 cm) büyüklüğünde lazer ayarlı neodymium sürücüsü bulunan S715i, yüksek ses için iki adet yarım inç (1,27 cm) boyutunda neodymium uydulara sahip. S715i'nin aynı zamanda derin bas ses için 2 inç (5.08 cm) boyutunda pasif radyatörleri de bulunuyor.

Hoparlörde uzaktan kumandayla 10 metre mesafeden güç, ses ve şarkılar arası geçiş ayarı yapmak mümkün oluyor. Logitech'in bu hoparlörü 129 dolardan satışa sunuldu.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun