Donanim 01 ARALIK 2010 / 14:46

Logitech'le müziği gittiğiniz yere taşıyın

Logitech’in iki yeni kablosuz hoparlörü hafif tasarımın yanında taşınabilme avantajı sunuyor.

Logitech’in iki yeni kablosuz hoparlörü hafif tasarımın yanında taşınabilme avantajı sunuyor.


Logitech, dizüstü bilgisayarda daha iyi bir ses deneyimi için Logitech Wireless Speaker Z515 ve Logitech Laptop Speaker Z305’i tanıttı. Dizüstü bilgisayarların ses kalitesini iyileştirmek amacıyla üretilen Logitech hoparlörler, taşınabilir olması sayesinde kolaylık sağlıyor.

Her ikisi de kablosuz olan hoparlörlerden Logitech Wireless Speaker Z515, 15 metrelik mesafeden kullanabiliyor. Hoparlör, bunun için 2.4 GHz kablosuz teknolojiden yardım alıyor. Hoparlörün kurulum için cihazın kablosuz adaptörünü bilgisayarın üzerindeki USB girişine takmak ve hoparlörü bilgisayara bağlamak yeterli oluyor.

Z515, iPad ya da iPhone’a da bağlanabiliyor. Cihazın Discovery modu, bağlanmasını istediğiniz cihazı bulmanıza yardımcı oluyor. 167 dolara satılan Z515, müziğinizi gittiğiniz yere taşıyabilmeniz için 10 saat kullanım ömrü sunan şarj edilebilir bir pille geliyor.

360 derece ses sunan Logitech Laptop Speaker Z305, tüm yönlere eşit ses dağıtmasyla ön plana çıkıyor. Hoparlörü çalıştırmak için herhangi bir yazılım ya da harici bir güç kaynağına gerek duymadan, tak ve çalıştır USB bağlantısını kullanmak yeterli oluyor.

Logitech Z305'in fiyatı 65 dolar.

Logitech’in her iki hoparlörü de özel taşıma kılıfında ya da dizüstü bilgisayar çantasında taşınabiliyor.