Donanim 10 EYLÜL 2012 / 14:30

LG yeni oyun portalı Game World'ü hayata geçirdi

LG, kullanıcı dostu bir arayüze sahip, 2D ve 3D olarak oyun uygulamalarını oynama, araştırma ve satın alma olanağı sunan yeni akıllı tv portalı "Game World"ü kullanıcıların beğenisine sundu. Game World’de basitleştirilmiş oyun deneyimi baş oyuncu, en üst seviye, yeni ve çeşit olmak üzere dört kategoriden oluşan ve içeriklere hızlı erişim sağlayan menü çubuğuyla başlıyor.

Baş oyuncu kategorisinde en iyi oyunlar yer alırken, en üst seviye, ücretsiz oyunlar gibi büyük ilgi görürken yeni ve çeşit kategorileri macera, spor, yapboz gibi oyunlara erişim sağlıyor. Oyunların çoğu uzaktan kumandayla kontrol edilebilirken, ana menüden kumanda kullanımı hakkında bilgi alınabiliyor.

Konuyla ilgili konuşan LG Ev Eğlencesi Bölümü Başkan ve CEO’su Havis Kwon, platformun özellikle 3D oyunlar için oldukça verimli bir ortam yaratacağını iddia etti. Platformda birçok oyun olduğunu söyleyen Kwon, bu platformla birlikte pazarı genişletmeyi hedeflediklerinin altını çizdi.
ETİKETLER : 2D 3d LG lg game world
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun