Donanim 31 EKİM 2011 / 12:02

LG uygulama geliştiricileri çağırıyor

LG uygulama geliştiricileri çağırıyor

LG Electronics’in faaliyete geçirdiği “LG Developer’s Lounge” platformu, arayüz geliştiricilere ve içerik sağlayıcılara LG Smart TV’ler için uygulama geliştirme imkanı sunuyor.Tüketici elektroniği, mobil iletişim ve beyaz eşya sektörlerinin küresel lideri ve teknoloji öncüsü LG Electronics, LG Smart TV’ler için uygulama/yazılım geliştirmek isteyenlere özel “LG Developer’s Lounge”ı faaliyete geçirdi.

http://developer.lgappstv.com adresinden erişilebilen “LG Developer’s Lounge” platformu, üyelerin hem uygulama geliştirmelerine olanak tanıyor hem de diğer uygulama geliştiriciler ile iletişim kurmalarını sağlıyor. Platform ayrıca kullanıcıların herhangi bir sorunla karşılaşmaları durumunda teknik destek de sağlıyor. Ücretsiz olarak üye olunduktan sonra SDK, örnek kodlar, uygulama geliştirme klavuzları ve daha birçok faydalı dökümana erişerek vakit kaybetmeden uygulama geliştirmeye başlamak mümkün.

LG Smart TV’ler için uygulama geliştirme imkanı sunan LG Developer’s Lounge sistemine kayıt olmak için LG SmartTV Developer Platform’unda yer alan şartları kabul etmek yeterli. Bilgileriniz sistem tarafından alınıyor ve e-posta adresinizi doğruluyor. LG Apps TV web sitesinin üyesi olmak için herhangi bir onay sürecinden geçilmesine gerek kalmıyor. Geliştirici olarak sistemde yer almak isteyen herkes kayıt bilgisini giriyor ve sistemin üyesi oluyor.
YORUMLAR
isim soyisim * 15 MAYIS 2013 / 01:53 0 0
Yanliz olamadim lgappstv ye sistem kapali ne zamandir
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun