Donanim 14 MART 2011 / 11:42

LG, MKV oynatan DVD oynatıcısını pazara sundu

LG Electronics, MKV destekli DVD oynatıcısı DV600H modelini Türk tüketicilerin beğenisine sunduğunu duyurdu. Digiturk bu işten hiç hoşlanmayacak...
DV600H, HDMI 1.3 bağlantıları sayesinde 1080p görüntü aktarımı yapabiliyor. Ürün aynı zamanda HD kalitesinde DivX ve MKV filmler izlemek üzere, 4 TB’a varan harici USB sabit disklere veya USB flaş sürücülere doğrudan bağlantı sağlayabiliyor.Bir çok televizyonla tek bir HDMI kablosuyla bağlanabilen cihaz, bu sayede DVD filmlerin 1080p'ye üst ölçeklenmiş olarak izlenmesine imkan veriyor. Bir adet HDMI kablosu da kutuya dahil olarak sunuluyor.Bir başka güçlü özelliği çok yönlülük olan cihaz, bir çok farklı formatı oynatabilme özelliğine sahip. Uyumlu formatlar arasında, MKV, MPEG4 video, JPEG, MP3, ve WMA dosya formatları bulunuyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun