Donanim 26 ARALIK 2011 / 16:28

LG dünyanın en büyük OLED televizyonunu CES’te tanıtacak

Dünyanın en büyük OLED televizyonu CES'12'de

CES 2012’ye kısa bir süre kala yapılan açıklamaya göre, dünyanın en büyük OLED televizyonu ziyaretçilerle buluşacak.Las Vegas’ta düzenlenecek tüketici elektroniği fuarına ilginin son yıllarda azaldığı biliniyor. Uzun yıllardır fuarı sürükleyen şirketlerin başında gelen Microsoft’un da kendi etkinliğini düzenleyerek fuarda yer almayacağını açıklaması, azalan ilgiyi gözler önüne serdi.

Yine de fuarın hareketli geçeceğinin sinyalleri de geliyor. LG dünyanın en büyük OLED ekranını CES 2012’de tanıtacağını duyurdu. Şirketten yapılan açıklamaya göre, 55 inç olan ve daha düşük hata payı bulunan ekranda “ultra çözünürlük” bulunuyor.

Standart LCD’lere göre çok daha fazla renk bulunan ekranın sadece 5 milimetre kalınlığında olduğu bilgisi verildi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun