Donanim 11 HAZİRAN 2009 / 08:50

LG'den yeni DVD oynatıcı

LG Electronics DV4S2H, birçok modelde bulunan düz biçimin aksine, DV4S2H kullanıcının tercihine göre ister yatay ister dikey olarak kurulabilir veya duvara monte edilebilir.

LG Electronics DV4S2H, birçok modelde bulunan düz biçimin aksine, DV4S2H kullanıcının tercihine göre ister yatay ister dikey olarak kurulabilir veya duvara monte edilebilir.LG DV4S2H, DivX HD video gösterimi için de ideal bir ürün. Bu formatla kullanıcılar oldukça küçük bir veri dosyasını kullanarak yüksek kaliteli filmler izleyebiliiyor. Standart çözünürlükteki DVD'leri HDMI aracılığıyla tam HD çözünürlükle (1080 kademeli tarama) gösterebilmesi sayesinde SD DVD'ler daha önceye göre altı kat daha net izlenebiliyor. Azami format uyumluluğu da ürünün bir başka özelliği. Ürün, aynı zamanda DVD, CD, DivX, MP3, WMA ve JPEG oynabiliyor.


" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun