Donanim 02 ARALIK 2009 / 13:08

LG'den 1 GHz işlemcili eXpo

1 GHz işlemcili ve parmak izi sensörü bulunan akıllı telefon eXpo, 7 Aralık'ta Amerika pazarında.

1 GHz işlemcili ve parmak izi sensörü bulunan akıllı telefon eXpo, 7 Aralık'ta Amerika pazarında.


AT&T ve LG Electronics Pazartesi günü akıllı telefon eXpo'yu tanıttı. Telefonun hareket halinde verileri paylaşma ihtiyacı duyan mobil profesyoneller için kullanışlı olabileceği bildiriliyor.

Telefon Microsoft'un Windows Mobil 6.5 arayüzü ile güçlendirilmiş ve Amerika'nın 1-GHz işlemcili ilk akıllı telefonu. Telefonun hızlı işlemcisi kullanıcılara hızlı bir şekilde pek çok görevi yapabilme şansı sağlıyor. Microsoft'un mobil işletim sisteminin son sürümü My Phone isimli kablosuz bir yedek destek servisi ile kullanıcıların uygulamaları kolayca indirmesine yardımcı oluyor. Tüm bunların yanı sıra telefonda yer alan LG mobil projektör, videoları ve görselleri iki buçuk metre mesafeye kadar yansıtabiliyor. Bu akıllı telefon ayrıca parmak izi sensörü ile bir şifreden çok daha fazla güvenlik sağlıyor.

eXpo 7 Aralık'ta indirimle ABD'de 199 dolardan satışa çıkacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun