Donanim 29 ARALIK 2010 / 07:23

LG CES 2011'de mobil 3D televizyon tanıtacak

CES 2011'i takip etmek için için bir bahane daha; gözlüksüz mobil TV de fuarda olacak.

CES 2011'i takip etmek için için bir bahane daha; gözlüksüz mobil TV de fuarda olacak.


3D TV'ler önümüzdeki yıl daha da hayatımızda olacağa benziyor. Tahminler gözü yoran ve sağlık açısından pek de araştırma yapılmayan 3D TV'lerin evlerimize gireceğini gösteriyor. LG de CES 2011'de mobil televizyonlarını tanıtacak. Ancak bu televizyonlar sadece mobil olmayacak.

Gözlüğe ihtiyaç duymadan izlenebilecek mobil 3D televizyonların LG stantlarında olacağı bilgisi verildi. Henüz cihazın ürün kodu, adı ya da görüntüsüyle ilgili bir belge sızmamışken, taşınabilir 3D televizyon fikri bile ilgi çekici geliyor.

Tabii Nintendo'nun taşınabilir ve yine gözlük gerektirmeyen oyun konsolu Nintendo 3DS'i de unutmamak gerekiyor. Bakalım LG'nin televizyonu nasıl bir etki yaratacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun