Donanim 13 KASIM 2012 / 12:25

LG asansörden düşme deneyimi yaşattı

LG’nin IPS ekranlara yönelik çekilen ‘Gerçek Gibi ve Korkutucu’ isimli yeni videosu YouTube’da iki hafta gibi kısa bir sürede 14 milyon kişi tarafından izlendi. Dünya çapında büyük ilgi çeken videoda, asansöre binenlerin aniden ayağının altındaki zemin parçalara ayrılıyor ve asansörün altında bir derinlik oluşmuş hissi yaratılıyor. Böylece IPS ekranların kullanıcıya sunduğu gerçeğe yakın görüntü kalitesi vurgulanıyor.

LG, IPS teknolojisiyle bilgisayar ekranı üretimi yapıyor. Bu teknoloji sayesinde yaratılan görüntü kalitesinin yanı sıra geniş açılı izleme olanağı sağlanıyor. Daha önce grafik sanatçılarının tercihi olan ekranlar artık daha geniş bir tüketici yelpazesine sunuluyor.

LG’nin ‘Gerçek Gibi ve Korkutucu’ isimli videosu sosyal mecraların yanı sıra Avrupa’da ve ABD’de içinde Dutch RTL4 Editie NL, VRT, ABC Good Morning America and the Canadian Discovery Channel gibi kanallar ve programlarda da gösteriliyor.

‘Gerçek Gibi ve Korkutucu’ isimli videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NeXMxuNNlE8 [/youtube]
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun