Donanim 04 EKİM 2012 / 15:57

Kyocera'nın mobil baskı uygulaması çıktı

Doküman çözümü üreticilerinden Japon KYOCERA Document Solutions son mobil iş uygulaması Kyocera Mobil Baskı’yı kullanıma sundu.Mobil cihaz kullanıcıları, Kyocera Mobil Baskı ile ağ üzerinde seçilen Kyocera cihazlarına bağlanarak dosya ve resim gönderip, tarama ve baskı yapabiliyor. Uygulama; iPhone, iPad ya da Android tabanlı akıllı cihazları ya da tabletleriyle hızlı ve basit bir şekilde çıktı almak, tarama yapmak isteyen son kullanıcılar için günlük doküman işlerini kolaylaştırıyor.

Kyocera Mobil Baskı yazılımı sayesinde Kyocera yazıcıları ve MFP’leri WiFi kullanılarak PDF, JPEG, PNG, TXT ve HTML vb formatlardaki resim, doküman ya da web sayfası gibi dosyaları basabiliyor. Kyocera Mobil Baskı yazılımı Android Market veya iOS App Store’dan ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Bilgitaş Pazarlama ve İş Geliştirme Koordinatörü Türkay Terzigil konu ile ilgili görüşlerini “Kyocera Mobil Baskı ile son kullanıcılar, iOS ve Android uyumlu akıllı telefon ve tabletleriyle Kyocera yazıcıları ve çok fonksiyonlu fotokopilerden baskı alıp, tarama yaparken günlük doküman işlerini daha hızlı ve basit bir şekilde gerçekleştiriyor” şeklinde belirtti.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun