Donanim 02 KASIM 2012 / 16:03

KVK aksesuar işine girdiğini açıkladı

KVK kendi markalı aksesuarlarını satışa sundu

Teknoloji markalarının dağıtıcılığıyla bilinen KVK, yepyeni bir alana giriş yaparak kendi markalı aksesuarlarını raflara yerleştirdi.Telekomünikasyon ve elektronik sektöründeki distribütör kuruluşu KVK, mağazalarında satışına başladığı “Aksesuar Dünyası” ile tüketicilere yeni bir hizmet daha sunduğunu duyurdu. KVK’nın yeni hizmeti olan “Aksesuar Dünyasında”, pil ve şarj üniteleri, destek üniteleri, kılıf/ekran koruyucu ve ses-müzik grupları olmak üzere dört grup ürün bulunuyor.

Tüketiciler, KVK Aksesuar Dünyası’nda ayrıca, KVK güvencesiyle Huawei, ZTE ve ViewSonic cihazlar için özel tasarlanan kılıf ve ekran koruyuculara da sahip olabilecek.

KVK Aksesuar Dünyası’ndaki ürünler 19 lira ile 89 lira arasında değişen fiyatlar ve 90 günlük iade garantisiyle tüketicinin beğenisine sunuluyor.
ETİKETLER : KVK kvk aksesuar
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun