Donanim 24 MART 2011 / 11:04

Küçük, yüksek kapasiteli, hızlı

Toshiba saniyede 5 Gigabite kadar hızlı veri transferi sağlayan USB 3.0 bağlantı özellikli ve geniş depolama kapasitesine sahip harici hard disk sürücüsü STOR. E ALU 2S modelini piyasaya sundu. 2 buçuk inçlik veri depolama aygıtında 1 TB'lık kapasite bulunuyor.

Eğlence içeriklerinin dijital hale gelmesi, hızlı veri aktarabilen ve yüksek kapasiteye sahip güvenilir harici hard disk sürücülere yönelik kullanıcı taleplerini de artırıyor. Pek çok kullanıcı video, müzik parçaları ve fotoğraflar gibi büyük dosyalarını bilgisayar ve depolama cihazı arasında hızlıca aktarabilmek istiyor.STOR. E ALU 2S, saniyede 5 Gigabite kadar veri aktarım hızı sunan USB 3.0 özelliğine sahip. Ancak bu ileri teknolojiye sahip cihaz USB 2.0 özellikli bilgisayarlar ve dış birim üniteleri ile de kullanılabiliyor. Ayrıca cihaz güç kablosuna gerek duymadan bilgisayar dan enerjisini sağlayabiliyor. 1 TB'lık 2,5 inçlik cihaz için gerçekten önemli bir özellik.

Büyük dijital multimedya dosyalar için yüksek kapasiteSTOR. E ALU 2S’nin ayrıca 2TB’a kadar kapasitesi bulunan ev ve iş yerinde sabit kullanıma yönelik 3.5’’ sabit hard disk sürücüsü modeli de bulunuyor. Bu model daha çok yüksek kapasite gerektiren dijital video, müzik ve fotoğraf kitaplıklarına sahip kullanıcıları hedefliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun