Donanim 17 MAYIS 2012 / 12:15

Köpeğinizin aklını okumaya hazır olun

Kedi ve köpek severlerin belki de en çok merak ettiği konuların başında, kedi ve köpeklerin akıllarından geçenler geliyor. Cross Tuner adlı iPhone uygulaması, kullanıcılarına hayvan dostlarıyla sohbet edebilme imkanı sunuyor. Telefonun kamerasını hayvan dostunuzun üzerine tutup konuştuğunuz zaman, kedi ya da köpeğiniz üzerinde söylediğinizle alakalı bir konuşma balonu çıkıyor. (Alakasız olması da çok muhtemel)

Eğlenceli bir uygulama olmaktan ileri gitmeyecek olan Cross Tuner, hayvan dostlarıyla eğlenceli vakit geçirmek isteyen kullanıcılara yönelik yaratıcı bir uygulama.

Kedi ve  köpekler için farklı versiyonları bulunan uygulama, kullanıcılara kaydettikleri fotoğraf ve videoları Facebook ve YouTube üzerinde paylaşma imkanı veriyor.
YORUMLAR
ercaN 17 MAYIS 2012 / 20:33 0 0
yahu tam tersi olmasın?
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun