Donanim 30 EYLÜL 2009 / 10:35

Kont Bilişim güvenlik teknolojilerinde büyüyor

Kont Bilişim Grubu, Samsung Techwin'in CCTV sistemlerinin Türkiye dağıtıcılığını üstlenerek yerini aldığı güvenlik pazarında büyümeye oynuyor.

Kont Bilişim Grubu, Samsung Techwin'in CCTV sistemlerinin Türkiye dağıtıcılığını üstlenerek yerini aldığı güvenlik pazarında büyümeye oynuyor.


Geçtiğimiz yıl Türkiye CCTV pazarına giriş yapan Kont Bilişim, güvenlik pazarındaki düzenli ürün tedariği, sürekli stok ve katma değerli hizmet açığını kapatarak sektörde farklılaşmayı hedeflediğini açıkladı.

Güvenlik kameraları, sayısal kayıt cihazları, lensler, harici depolama üniteleri, kontrol üniteleri, ağ ürünleri, ekran ve aksesuarlardan oluşan ürün yelpazesi bulunan şirket, CCTV pazarından doğru marka-satış-servis yapılanması ile pay almak üzere adımlar atıyor. Kont Bilişim, Samsung Techwin ile kısa sürede elde ettiği başarıyı, gelişeceğini öngördüğü IP tabanlı sistemlerde ve yeni markalarında da tekrarlanmasını hedefliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun