Donanim 19 MART 2009 / 09:26

Knight Online'da fiyat indirimi

Ekonomik koşulları göz önüne alan GamersFirst, Knight Online premium ücretlerinde indirime gitme kararı aldı.

Ekonomik koşulları göz önüne alan GamersFirst, Knight Online premium ücretlerinde indirime gitme kararı aldı.


Oyun üreticilerinden K2 Network’ün yayınladığı ve günümüzün popüler free2play online oyun noktalarından GamersFirst, Knight Online’da fiyat indirimi yapacak.


14 Nisan tarihine kadar geçerliliğini koruyacak olan yeni ücretler şöyle: Bronz premium: $6.95, Altın premium: $19.95, Platin premium: $29.95. Bu indirimin yanı sıra Knight Online ekibinin sevindirici bir haberi daha var. Bundan böyle Knight Online ile ilgili en son güncellemeler ve ekibin günlük olarak duyurduğu yeni gelişmeler Twitter.com/knightonline üzerinden de takip edilebilecek.GamersFirst CEO’su Joshua Hong konuyla ilgili görüşlerini şöyle açıklıyor, “Hepimizin çeşitli güçlüklere göğüs gerdiği bu dönemde, oyuncularımıza fiyat indirimi sağlamaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Amacımız, oyuncularımızın ücret konusunda endişe duymadan en sevdikleri oyunları keyifle oynamaya devam etmelerini sağlamak.”

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun