Donanim 18 EYLÜL 2008 / 11:48

Kızlara pembe, erkeklere mavi Lumix’ler

Tekofaks Panasonic, ‘Şimdi Okullu Olduk’ kampanyası ile Lumix DMC-FS3 sayısal fotoğraf makinesini öğrencilerin beğenisine sunuyor.

Tekofaks Panasonic, ‘Şimdi Okullu Olduk’ kampanyası ile Lumix DMC-FS3 sayısal fotoğraf makinesini öğrencilerin beğenisine sunuyor.


Panasonic Lumix DMC-FS3 94.9 x 53,4 x 22,5 mm boyutları ve 118 gram ağırlığıyla çocukların kolayca kullanabileceği yapıda olduğu için kampanya modeli seçilmiş. Sesli video kaydı yapabilen Lumix FS3’ün LEICA DC VARIO-ELMARIT objektifi 3x optik, 4x sayısal yakınlaştırma oranları sunuyor. Makinenin LCD ekranı 230.000 piksel çözünürlükte. Akıllı LCD özelliği mevcut durumun ışık koşullarını tespit ederek ekranın parlaklık seviyesini 11 seviyede otomatik olarak ayarlıyor ve kullanıcıya en uygun izleme olanağı sağlıyor. FS3’te Yüz Tanıma, Akıllı ISO Kontrolü, Mega O.I.S. optik görüntü sabitleyici, Akıllı Sahne Çekim Modu gibi özellikler de mevcut. Makine kasası için canlı renk seçenekleri sunuluyor. Panasonic Lumix FS3’ün satış fiyatı 349 YTL.  


www.panasonic.com.tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun