Donanim 22 HAZİRAN 2010 / 06:19

Kitap gibi hoparlörler piyasada

Genius, kaliteli müzik dinlerken göz zevkinden mahrum kalmak istemeyenleri düşünmüş.

Genius, kaliteli müzik dinlerken göz zevkinden mahrum kalmak istemeyenleri düşünmüş.


Müzik dinlerken etrafta kaba duran hoparlörler yerine mobilyalara daha uyumlu ve daha kaliteli hoparlörleri her zaman isteriz. Genius yeni hoparlörüyle hem şıklığı hem de kaliteyi sunmak istiyor.

Genius'un SP-HF800 Pro el yapımı çokgen kasalara sahip. 2,75 inç hoparlör ünitelerinde kullanılan farklı tipte fiberler ve linyin kağıt malzemeleriyle ses aralıkları SF-HF800 Pro'da daha ayrıntılı duyuluyor.

Uzun atışlı bass girişi ve ince tasarımıyla SP-HF800 Pro özellikle klasik müzik ve caz severlere hitap ediyor. Kullanıcı fiyatı 79 TL olan hoparlörde 20 watt RMS ses çıkış gücü bulunuyor. Ayrıca kişisel müzik dinlemek isteyenler için hoparlörler üzerinde kulaklık girişi de yer alıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun