Donanım 03 MART 2016 / 17:17

Kingston HyperX Cloud Revolver duyuruldu

Kingston'ın oyuncular için hazırladığı kulaklık serisi HyperX Cloud'a bir yeni üye daha ekleniyor.

Kingston'ın son derece konforlu kulaklık serisi HyperX Cloud'ın 2. sürümünü incelemiş, çok beğenmiştik. HyperX Cloud 2, konforunun yanı sıra ses kalitesiyle de ön plana çıkan bir üründü. Kingston, Cloud serisinin 3. üyesi Revolver'ı piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

İlk olarak Intel Extreme Masters Katowice Dünya Şampiyonası'nda gösterilen HyperX Cloud Revolver hakkında henüz detaylı bir bilgi bulunmuyor. Resmi tanıtımının gerçekleşmesiyle beraber aldığımız bilgileri sizlerle paylaşacağız.Fotoğraflarına baktığımızda tasarımsal anlamda çeşitli geliştirmeler yapıldığını görüyoruz. Sürücülerin dış tarafındaki büyük - metal HyperX logosunun yerine daha küçük ve kırmızı bir logo kullanıldığını görüyoruz. Kafanın üst kısmında artık sadece tek sünger, deri ve metalden oluşan parça değil, daha rahat oturması ve daha sağlam olması için için ikinci bir parça bulunuyor. Sünger - deri kısım ise kafaya daha rahat oturmasını sağlayacak gibi görünüyor. Kablolu bağlantı kullandığı görülen kulaklığın mikrofon tasarımında da ufak değişiklikler mevcut. Kumandanın üzerinde herhangi bir 7.1 butonu görülmüyor; HyperX Cloud 2'nin tek başarısız olduğu alan olan 7.1 simülasyonu komple iptal edilmiş de olabilir.

Bakalım HyperX Cloud Revolver, serinin diğer üyeleri kadar ergonomik olacak mı...
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun