Donanım 23 MART 2016 / 12:11

Kingston HyperX Cloud kulaklıkları Discord'dan sertifika aldı

Kingston HyperX Cloud oyuncu kulaklıkları, ünlü oyun içi iletişim yazılımı Discord'dan oyuncu kulaklığı sertifikası aldı.

Piyasaya çıkardığı oyuncu kulaklıklarıyla büyük beğenimizi kazanan Kingston, en son HyperX Revolver'ın duyurusunu yapmaya hazırlanıyordu. HyperX Cloud 2 ile gerek ses kalitesi, gerek ergonomi anlamında çok iyi iş çıkaran şirket, ünlü oyun içi sesli ve yazılı iletişim yazılımı Discord'dan oyuncu kulaklığı sertifikası almayı başardı.

Discord, verdiği sertifikayla HyperX Cloud II ve HyperX Revolver ürünlerinin ses kalitesini onaylamış bulunuyor. Discord, şu anda 5 milyon kişi tarafından kullanılıyor ve her ay yaklaşık 1 milyon yeni kullanıcı katılıyor. Değerlendirmenin, popüler 5 oyun üzerinde yapılan testler ve akustik çalışmalarla gerçekleştirildiği belirtiliyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun