Donanim 12 EYLÜL 2012 / 12:53

Kingston HyperX bellek ailesini genişletmeyi sürdürüyor

Kingston, HyperX mavi ürün serisine "Kırmızı HyperX belleği" ekleyerek, kullanıcılara daha verimli sistem performansı sunmayı amaçlıyor. Intel XMP desteğiyle hazır gelen bellekler, sistemlerinin performansını yükseltmek isteyen giriş seviyesi oyun severler, sistem toplayıcılar ve modifikasyonu yapanlara aradıkları yüksek bellek performansını, hızları ve geniş kapasiteleriyle sunmayı vadediyor. Bellekler, 8 GB kitler veya 4 GB’lık tek modüller şeklinde ve 1,65 ya da 1,5 volt seçenekleri olan 1600 ve 1333 MHz modeller olarak kullanıcılara sunuluyor.

Konu hakkında konuşan Kingston Kıdemli Teknoloji Yöneticisi Mark Tekunoff, kırmızı belleklerin, bu yılın başında sınırlı sayıda üretilip piyasaya sunulduğunda çok yoğun bir taleple karşılaştığını belirtti. Tekunoff, gördükleri bu talep doğrultusunda kırmızı bellekleri ürün ailelerinin kalıcı bir üyesi haline getirmeye karar verdiklerini söyledi.

Kırmızı HyperX teknik özellikleri


" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun