Donanım 16 EYLÜL 2015 / 09:23

Kingston'dan HyperX Savage DDR4 bellek

Kingston Technology'nin iştiraki olan HyperX, DDR4 RAM ürün ailesine yeni eklenen HyperX Savage modellerini duyurdu. HyperX Savage DDR4 bellekler hız aşırtma tutkunları ve oyuncuların ihtiyacı olan yüksek performansı, düşük güç tüketimi ile birlikte sunuyor.Oyun tutkunlarının performans ihtiyaçlarına yönelik ürünleri ile öne çıkan HyperX, DDR4 RAM ailesinin en yeni üyesi HyperX Savage DDR4 modellerini duyurdu. HyperX Savage DDR4 oyuncular ve hız aşırtma tutkunları için yüksek hız ve performans sunuyor.3000 MHz’e ulaşan hızlarda çalışan HyperX Savage DDR4 bellekler video işleme, 3D render ve oyunlar için çok yüksek performans sağlıyor. Intel Core i5 ve i7 işlemciler ile birlikte Z170 ve X99 yonga setleriyle uyumlu, XMP destekli bellek profilleri sayesinde kullanıcılar HyperX Savage RAM’ler ile BIOS üzerinde detaylı ayar yapmadan da hız aşırtma yapabiliyorlar.

64GB kapasiteye kadar modül ve kitlerde kullanıcılara sunulan HyperX Savage DDR4 bellekler 1,2V ile 1,35V arasında çalışarak DDR3 belleklere göre çok daha az güç harcayarak, daha stabil bir biçimde çalışabiliyorlar.
ETİKETLER : ddr4 HyperX kingston savage
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun