Donanim 26 KASIM 2008 / 15:25

Kaspersky Lab Türkiye ofisi açıldı

Kaspersky Lab, Türkiye ofisini İstanbul Astoria alışveriş merkezinde açtı.

Kaspersky Lab, Türkiye ofisini İstanbul Astoria alışveriş merkezinde açtı.


Kriz dönemlerini aynı zamanda fırsat olarak gören Kaspersky Lab, Türkiye ofisini açarak hem bireysel hem de kurumsal satışlarda pazar payını büyütmeyi hedefliyor. 2009 yılı satışlarında yüzde 50’nin üzerinde büyüme hedefi koyan Kaspersky Lab, Türkiye’deki yeni ofisi ile Türk tüketicisine daha yakın olmayı amaçlıyor.


Kullanıcıya verilecek desteği en üst düzeye çıkarmayı hedeflediklerini vurgulayan Kaspersky Lab Türkiye Genel Müdürü Murat Göçe, müşteri memnuniyetinin kendileri için büyük önem taşıdığını belirtti. Kaspersky Lab Türkiye Ofisi’nin açılışında konuşan Göçe, Türkiye’de son kullanıcıya yönelik satışlarda önde gelen ilk üç yazılım şirketi arasında yer alan Kaspersky Lab’in, kurumsal pazarda da 2009 yılında iddialı olacağını belirtti. 2009 yılında yeni geliştirilen ürünlerle sektörde fark yaratacaklarını vurgulayan Göçe, büyük ölçekli kurumlar için geliştirilen yeni antivirüs yazılımının da piyasaya sunulacağını söyledi. KOBİ’lere yönelik çözümlerde sağlanan başarının büyük ölçekli firmalarda da sağlanması için çalışacaklarını belirten Göçe, Kaspersky Lab’in Türkiye’ye olan inancının altını çizdi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun