Donanim 11 EYLÜL 2008 / 09:17

Kaspersky Lab 2009 yazılımları Türkiye’de

Moskova merkezli yazılım şirketi Kaspersky Lab, yeni Kaspersky Anti-Virus 2009 ve Kaspersky Internet Security 2009 yazılımlarını Türkiye piyasasına sundu.

Moskova merkezli yazılım şirketi Kaspersky Lab, yeni Kaspersky Anti-Virus 2009 ve Kaspersky Internet Security 2009 yazılımlarını Türkiye piyasasına sundu.

Merkezi Moskova’da bulunan Kaspersky Lab, kötü amaçlı programlara karşı geliştirdiği en son güvenlik çözümlerini Türk kullanıcısı ile buluşturuyor. Bilgisayarlara yönelik tehditleri ve internetten gelen her tür saldırıya karşı çözümleriyle müşterilerin farklı ihtiyaçlarına cevap veren Kaspersky Lab, yeni Kaspersky Anti-Virus 2009 ve Kaspersky Internet Security 2009 ürünlerini Türkiye piyasasına sundu. Kişisel kullanıcılar için kötü amaçlı programlara karşı koruma sunan 2009 yazılımlarından Kaspersky Anti-Virus 2009, bilgisayarları korumak için temel araçları sağlıyor. Virüsler, Truva atlar, casus yazılımlar ve diğer kötü amaçlı programlar gibi tehditlere karşı koruma sağlıyor. Korumalı ve güvenli internet kullanımını sağlayan Kaspersky Internet Security 2009 ise bütünsel güvenlik çözümü sayesinde kişisel kullanıcılar ve aileleri için sorunsuz bilgisayar ortamı yaratıyor. Kaspersky Ürün Pazarlama Müdürü Alexander Lebedev, ürünlerinin tanıtımının yapıldığı toplantıda Kaspersky Anti-Virus 2009 ve Kaspersky Internet Security 2008 özellikleri arasında OS ve uygulamaların zayıf yönlerinin taranması, IE zayıf yönlerinin analizi ve kapatılması, kötü amaçlı yazılım site linklerinin iptal edilmesi, dünya çapında tehdit izlenmesi, ortak görevler için sihirbaz uygulaması, sanal raporlama ve tablolar, otomatik ya da interaktif mod ve otomatik veritabanı güncellemesi gibi yeni gelişmelerin olduğunu ifade etti. Bu arada Four Seasons Otel’de yapılan toplantıya girildiğinde basın mensuplarını bekleyen bir sürpriz vardı. Bir koruma köpeği ve birkaç koruma salonun kapısındaydı. İlk başta niye korumaların ve köpeğin olduğu anlaşılmadı ve sonra bu duruma Lebedev açıklık getirdi. Lebedev toplantıda bunu yaparak Kaspersky olarak sundukları çözümlerle sağladıkları faydaları karikatürize etmeyi amaçladıklarını söyledi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun