Donanim 16 ARALIK 2009 / 14:07

JVC'den yeni hoparlör sistemi

JVC, ilk 5.1 kanal ses sistemini sunuyor.

JVC, ilk 5.1 kanal ses sistemini sunuyor.


Pazartesi günü JVC ilk kablosuz sistem TH-BA3 ve kablolu TH-BS7 ile iki yeni soundbar çevre hoparlör sistemi tanıttı. TH-BA3, arka hoparlörler ve alçak titreşimli hoparlör arasında tamamen kablosuz ve 5.1 kanallar arasında 280 watt derecelendirilmiş.

Sound bar, kanalın ortasında olan iki hoparlörle, ön sağ ve sol kanallar olmak üzere dört hoparlöre sahip. Ayrıca kablosuz hoparlörler için güç amplifikatörü, çevre çözümlemesi ve sistem kontrolü ve bir vericiye sahip.

Arka hoparlörler kablosuz bir alıcıya sahip ve sistem bir analog ve iki merceksel dijital ses girişine sahip. Cihaz, Dolby Digital, DTS ve Dolby ProLogic 2 sinyallerini destekliyor.

TH-BS7 ise duvara monte edilebilen bir soundbar sistemi. Bu ince tasarım, dördü de soundbar içinde olan, JVC'nin Direct Drive hoparlörleri sayesinde mümkün olmuş.

JVC sistemi kısa süre sonra kullanılabilir olacak. Yurtdışında TH-BA3, 550 dolardan ve TH-BS7, 600 dolardan satışa sunulacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun