Donanim 24 HAZİRAN 2009 / 10:46

Jet gibi telefon

Samsung Electronics, en yeni dokunmatik telefonu Samsung S8003 Jét'i Londra, Dubai ve Singapur'da aynı anda düzenlediği bir dizi lansmanla tanıttı.

Samsung Electronics, en yeni dokunmatik telefonu Samsung S8003 Jét'i Londra, Dubai ve Singapur'da aynı anda düzenlediği bir dizi lansmanla tanıttı.


Samsung S8003 Jét, hem akıllı telefonların gelişmiş özelliklerine, hem de kullanımı kolay bir kullanıcı arayüzüne sahip. Samsung S8003 Jét, 3.1 inç 16M WVGA AMOLED ekranı dokunmatik mobil deneyimini, WVGA AMOLED ekran WQGA ekrandan tam dört kat daha yüksek çözünürlük sunuyor. 800 MHzlik uygulama işlemcisine sahip telefonun, 3 boyutlu ve hareketli menüler, akıllı kilit, kişiselleştirilebilir widget ekranı gibi en yeni özellikleri var.

Samsung Dolfin internet tarayıcı ve Wi-Fi özelliğinin yanı sıra Jet, reklam önleyici özelliği, çoklu arka planda download yapmayı olanaklı kılan teknolojisi, çok amaçlı adres çubuğu ve tek dokunuşla zoom yapma özelliği ile kullanıcılara bir mobil internet deneyimi vaad ediyor. Samsung S8003 Jét'in  Türkiye'de ne zaman satışa sunulacağı henüz açıklanmadı.


" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun