Donanim 14 NİSAN 2010 / 13:49

JBL Duet serisi hoparlörler Türkiye'de

JBL, küçük mekanlara büyük ses sunma iddiasıyla yola çıkarak Duet serisi hoparlörleri satışa sundu.

JBL, küçük mekanlara büyük ses sunma iddiasıyla yola çıkarak Duet serisi hoparlörleri satışa sundu.


JBL, çalışma ve yaşam alanları küçük olan müzik tutkunları için yüksek performans serisine 2 parçalı hoparlörler Duet II ve Duet III ses sistemlerini ekledi. Şirket az yer kaplayan ve net ses verebilen JBL Duet II ve JBL Duet III'ü Türkiye'de satışa sundu.

Duet serisi hoparlörler, taşınabilir MP3 çalarlar ve 3.5 milim ses çıkışı kullanan aygıtlarla uyumlu olan tüm bilgisayarlarla kullanılabiliyor. Duet serisi gerek masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar veya MP3 çalarlar için gerekse video klip aramalarında ya da ev eğlence merkezi olarak hizmet verebiliyor.

Phonix dönüştürücü teknolojisinin kullanıldığı Duet II hoparlör sistemi büyük bas, kristal netliğinde orta ve pürüzsüz ses sağlıyor. Biraz daha büyük olan Duet III ses sisteminde ise derin bas, orta ve çarpıcı ses sağlayan Warrior yani savaşçı teknolojisi kullanıldı.

JBL'in ses mirasını sunan Duet II 166 dolara ve Duet III ise 266 dolar satış fiyatıyla tüketicilere sunulacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun