Donanim 22 HAZİRAN 2010 / 14:22

Japon piyanist Michiko Ogawa İzmir'de

Yetenekli sanatçı aynı zamanda çalışanı olduğu Panasonic desteğiyle geliyor.

Yetenekli sanatçı aynı zamanda çalışanı olduğu Panasonic desteğiyle geliyor.


Doğduğu günden beri insanların kendini yetenekli hissettiği konular vardır. Zaman içinde gerçekten yetenekli olunmadığı ortaya çıkıyor ya da istenilen ortamlar yaratılamadığından bulunan yetenekler de körelip yitiyor. Ancak Japon sanatçı Michiko Ogawa çalışırken yeteneklerini gösterebilme fırsatını da buluyor.

Panasonic bünyesinde Kurumsal Yurttaşlık Grup Müdürü olarak görev alan Michiko Ogawa 5 Temmuz'da İzmir Adnan Saygun Sanat Merkezi'nde müzikseverlerle buluşacak. Konser Japonya Başkonsolosluğu tarafından Panasonic'in desteğiyle düzenleniyor.

Grup Müdürü olarak çalışmasının yanında müzikten küçük yaşlardan itibaren hiç kopmayan Ogawa, bugüne kadar dünya çapında sayısız turneye çıktı.

Michiko Ogawa'nın Phil Flanigan, Ed Metz Jr ve Harry Allen'dan oluşan grubuyla yayınladığı "It's all about Love" albümü, 2003 yılında Jazz Journal International tarafından yılın Caz albümü seçilmişti.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun