Donanim 08 OCAK 2013 / 12:19

iTunes Store'un gelişinin ardından Apple TV Türkiye pazarında satılmaya başladı

Apple TV Türkiye pazarına giriş yaptı

Aralık ayında iTunes’un Türkiye pazarına açılmasıyla birlikte merakla beklenen Apple TV, Ocak 2013 itibariyle Türkiye pazarına giriyor. Kullanıcılarına indirilebilir online film arşivi oluşturma imkânı sunan Apple TV, kullanıcılara diğer Apple cihazlarındaki gibi iTunes üzerinden müzik ve film satın alma işlemini saniyeler içinde gerçekleştirebilecekleri bir ortam sunuyor. Apple TV ile iTunes üzerinden arzu ettikleri her şeyi izleyebilen kullanıcılar, Apple’ın AirPlay özelliği sayesinde iPhone, iPad ve iPod touch’ınızdan da yayın yapabilecekler.

Uzun zamandır beklenen ve geçtiğimiz ay yerli - yabancı içeriklerle Türkiye’de de yayına başlayan iTunes Store üzerinden bağlanılabilecek Apple TV ile, kullanıcılar 1080p çözünürlüğünde pek çok filmi, video klibi, canlı spor müsabakalarını, haberleri, en sevdiğiniz oyunları ve fotoğraf slayt gösterilerini her şeyi geniş ekran televizyonda kablosuz olarak oynatabilecekler.Apple’ın iCloud teknolojisi, Apple TV’ye bir başka fonksiyon daha getiriyor. Apple ID kimliğiyle iCloud kullanan tüm Apple kullanıcıları, iCloud’a Apple TV üzerinden de erişebiliyorlar. Bu özellik ile iCloud’da saklanan tüm fotoğrafları Apple TV üzerinden ekrana yansıtmak mümkün oluyor.

Apple TV 12 ay taksitli 0larak 313 lira, peşin olarak ise 294 lira fiyatla satışa sunuldu.
ETİKETLER : apple Apple TV itunes
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun