Donanim 03 EKİM 2008 / 07:27

İstediğinizi kaydedin, istediğinizde izleyin

Philips’in yeni DVD/sabit disk kaydedicisi DVDR3575H istediğiniz TV programını, istediğiniz zaman izlemenize imkân veriyor.

Philips’in yeni DVD/sabit disk kaydedicisi DVDR3575H istediğiniz TV programını, istediğiniz zaman izlemenize imkân veriyor.


Philips DVDR3575H DVD+/-R/RW ve çift katmanlı DVD+R DL disklerine kayıt yapabiliyor. Cihazda ayrıca 160 GB kapasiteli sabit disk de bulunuyor. Philips’in One Touch Pause Live TV özelliği ile izlemekte olduğunuz programdaki görüntüyü istediğiniz anda dondurabiliyorsunuz. Instant Replay özelliği ise canlı maç yayını gibi programlar sırasında önemli anları tek dokunuşla yeniden izlemenize olanak tanıyor.FlexTime özelliği de bir programın sonunu kaydederken aynı zamanda başını izleyebilmenizi sağlıyor. HDMI bağlantıya sahip cihaz standart DVD’leri 1080p HD çözünürlükte ekrana aktarılmasını sağlayan işlemciye sahip. DVDR3575H, DivX Ultra filmleri oynatabiliyor ve MP3 ile WMA müzik dosyalarını çalabiliyor. Kaydedici ile JPEG fotoğrafları da görüntülemek mümkün. Philips kaydedicide taşınabilir medya çalar, fotoğraf makinesi ve video kamera gibi harici cihazların bağlantısı için bir USB yuvası da bulunuyor. Philips DVDR3575H, 729 YTL fiyatla satışa sunuluyor.


www.philips.com.tr