Donanim 22 MART 2010 / 16:03

İşte karşınızda HTC'den HD mini

HTC mini ile HD2 deneyimi daha kompakt bir tasarımla sunuluyor.

HTC mini ile HD2 deneyimi daha kompakt bir tasarımla sunuluyor.


HTC popüler HTC HD2 deneyimini daha küçük tasarımla sunan HTC Sense tabanlı Windows telefonu HTC HD mini'yi tanıttı. HTC HD mini'nin montajında kullanılan hassas tespit elemanları, ince bir işçiliği yansıtacak biçimde dıştan görülebiliyor. Batarya kapağının altında parlak sarı iç yüzeye sahip tasarım, telefon açıldığı anda beklenmeyen bir sürprizle devam ediyor.

HTC HD mini'de, kişi odaklı bir kullanıcı deneyimi sunan HTC Sense teknolojisi kullanılıyor. Bu teknoloji kişilerin nasıl iletişime girdiklerini izleyerek ve dinleyerek geliştirilmiş üç temel prensip etrafında yoğunlaşıyor. "Benim Olsun", "Yakınımda Kal" ve "Beklenmeyeni Keşfet" şeklinde özetlenebilecek bu temel prensip yeni HTC Sense deneyiminin de kilit öğeleri arasında.

HD2 gibi HTC HD mini de komple Outlook entegrasyonuna sahip kişi odaklı iletişimi merkez almayı sürdürüyor. Cihazda HTC'nin Windows tabanlı Twitter uygulaması HTC Peep de bulunuyor.

HTC HD mini; web sitelerini, Microsoft Office dosyalarını, PDF belgeleri ve resimlerini parmağınızın tek bir dokunuşu ile kolayca görüntülemenize, büyütmenize veya yeniden boyutlandırabilmenize olanak tanıyan kapasitif dokunmatik ekrana sahip. Cihaz ayrıca gelen bir çağrıyı cevaplamak veya arama yapmak üzere telefonu elinize aldığınızda ekrandaki yanlış dokunuşları engelleyen yakınlık sensörü de içinde olmak üzere bir dizi sensör içeriyor.

Bunların yanı sıra 3G genişbant bağlantısını destekleyen HTC HD mini, nerede olursanız olun bilgisayarınız veya diğer cihazlar ile kişisel WiFi bağlantısı da sağlıyor. Windows Marketplace for Mobile aracılığıyla çok sayıda uygulamayı indirerek ihtiyaçlarınıza ve tarzınıza göre HTC HD miniyi daha da geliştirebiliyorsunuz.

HTC HD mini, Avrupa ve Asya pazarlarında Nisan ayından itibaren satışa sunulacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun