Donanim 14 EKİM 2010 / 12:32

İstanbul'da yağmur yağıyor mu?

Camdan bakmaya üşeniyorsanız isitraining.in/istanbul yazarak kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Camdan bakmaya üşeniyorsanız isitraining.in/istanbul yazarak kolaylıkla öğrenebilirsiniz.


Sık yolculuk ediyorsanız ve artık detaylı hava durumlarına inceleme fırsatınız yoksa, ya da sadece net bir cevap arıyorsanız, isitraining.in adresi tam size göre. Bu adreste gideceğiniz yeri yazarak orada yağmur olup olmadığını görebiliyorsunuz.

Adres çubuğuna isitraining.in/istanbul yazdığınızda yağmur yağıp yağmadığı, evet ya da hayır yazarak karşınıza geliyor. Ayrıca kısaca hava durumu ve sıcaklığın kaç derece olduğu da sitede belirtiliyor.

Site, Türkiye genelinde büyük şehirler ve tatil beldelerimiz için cevap verebiliyor. Hava durumu Yahoo'nun hava durumu servisinden besleniyor. Sitede yarım saatlik bir tolerans süresinin olduğu belirtiliyor.

Ayrıntılar isitraining.in adresinde.

YORUMLAR
gonca gül koç 06 HAZİRAN 2014 / 14:40 0 0
İstanbulda yağmur yağacakmııı ?? biliyomusunuz ?? biliyorsanız söyleyin
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun