Donanim 06 EKİM 2009 / 14:30

İş ve teknolojinin dans pistinde buluşalım…

İş ve teknolojinin birlikteliğine inananlar Büyükçekmece’de buluşuyor.

İş ve teknolojinin birlikteliğine inananlar Büyükçekmece’de buluşuyor.

Rekabet baskısını her geçen gün biraz daha fazla üzerimizde hissediyor, böyle bir ortamda daha güçlü rekabet araçlarına ihtiyaç duyuyoruz. Finanstan sağlığa, üretimden eğitime, turizmden kamuya kadar her alanda kurumlara verimlilik ortamı sağlayan bilişim teknolojileri, rekabet ortamında kurumların en güçlü silahı haline geldi. Bilişim teknolojileri ve iş süreçleri her geçen gün biraz daha iç içe geçiyor. BT yatırımları artık bir gider kalemi olarak görülmekten çıkmaya başladı. En azından bu bilince sahip şirketler rekabet ortamında bir adım öne çıkmaya başladılar.

Bu haftaya gündemi vuran CeBIT Bilişim Eurasia ve Bilişim Zirvesi ’09 da, dışarıdan bakınca bir bilişim etkinliği gibi görünse de artık buralar bir iş platformuna dönmüş durumda. Pazar gününe kadar açık kalacak fuarda; ziyaretçiler en yeni çözümlerle tanışma fırsatı bulurken, katılımcı şirketler de işbirliği geliştirme fırsatı yakalayacak. Şirketlerin verimliliğinin artırılmasına yönelik çözümlerin tanıtılacağı fuar alanında; mobil teknolojilerden ticari yazılımlara, altyapı çözümlerinden el cihazlarına kadar pek çok yeni çözümleri tanıma fırsatı bulacaksınız.

“Yeni Dünya, Yeni Yaşam” ana temasıyla düzenlenen Bilişim Zirvesi de, iş ve teknolojinin yakınsaması konusunda formüllerin aktarılacağı bir platform sunacak. Sağlık, telekom, savunma, medya, e-devlet gibi alanlarda konferansların da yer aldığı etkinliklerde iş ve teknoloji oturumları da yer alacak.

Artık; bilgisayar meraklılarının ve ya da sadece bilgi işlemcilerin değil, liderlerin yani iş ve teknoloji liderlerinin buluştuğu bir platforma dönüştü Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun